Індивідуальний план

Тренувальний план адаптований під ваш стиль життя - зробить тренування ефективнішими

Консультації з тренером

Персональний тренер - завжди готовий відповісти на ваші запитання

Досягнення мети

Ваш успіх - наш пріоритет і ми досягнемо бажаного результату разом

Персональні онлайн тренування, як це працює?

Сучасні технології дозволяються співпрацювати тренеру та спортсмену на відстані, тож ми пропонуємо сервіс, який зробить ваші тренування ефективними, зрозумілими та оптимальними для вашого рівня фізичної підготовки.

Переваги онлайн-тренувань: 

  – Свобода. Ні тренера, ні клієнта не обмежують часові рамки, місце проживання та інші обставини.
  – Все, що потрібно – комп’ютер та інтернет. Ну і звичайно, надійний інвентар та двоколісний друг.

  – Ціна.  Онлайн-тренування коштують дешевше занять в тренажерному залі. 

Наш тренер розробляє індивідуальний місячний тренувальний план для вас, відштовхуючись від всіх нюансів вашої щоденної діяльності, рівня фізичної підготовки та завдань які для себе ставите.

Всі нюанси підготовки напряму обговорюються з тренером у телефонному або в іншому, зручному для вас, режимі. 

Морозов Василь – колишній професійний гонщик, Майстер спорту України з велоспорту (МТВ), магістр спеціальності “Фізична культура і спорт”,  тренер підопічні якого вже перемагають!

Ви отримуєте детальний тренувальний план з описом тренувань та рекомендаціями. Виконавши тренування наш тренер аналізує результати та може вносити зміни у тренувальний процес та давати настанови на наступне тренування.

Зв’язатись з нами!) Далы наш тренер почне працювати з Вами!

Відгуки наших спортсменів

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Adam Sendler
Designer
Второй месяц тренируюсь по Васиным программам. Я уже два года тренировалась сама и поняла, что пора повышать сложность и ответственность.Пока занятия Вася мне пишет для спортзала, улицы и дома. Больше 500-700 сожженых ккалорий за тренировку. Для сравнения в самые сложные занятия дома я сжигала 350-400 кк.
Яна Колесник
Підприємець
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Mike Sendler
Support

СТАТИ ЛІДЕРОМ

Контакти тренера