Цього року юні вихованці велошколи LIDER почали виступати на офіційних стартах як в Україні так і за межами держави, це невеличкий крок вперед та вихід на новий рівень, так як зрісла конкуренція, збільшилась кількість учасників – відповідно доводиться демонструвати вищий рівень підготовки.  Дехто з молодих спортсмені вже на цьому рівні зміг здобути перемоги та призові місця, наприклад Маркулинець Олег чудово себе почуває серед лідерів всеукраїнських змагань у своїй віковій категорії, а на весні вдалось вибороти декілька перемог, так само добре виступає Лофердюк Андрій який вже декілька разів підіймався на подіум міжнародних стартів.

По завершенню змагального сезону було вирішено прийняти участь у відкритому Чемпіонаті Львова з велокросу, який зібрав багатьох сильних гонщиків західної України. Велошкола LIDER  виставила на старт 9 спортсменів у трьох вікових категоріях. Перший день змагань – це індивідуальна гонка, завдання –  добре проїхати та показати хороший результат, але потрібно було памятати, що основний старт буде на наступний день, тож їхати потрібно з обережністю. У підсумку 4 медалі: Перемоги здобув Товт Артур, срібло – Радзінський Вадим, бронза у Маркулинця Олега та Лофердюка Андрія. Хочеться відзначити інших спортсменів які були близько до подіуму та показали хороший результат!

На наступний день групова гонка. Вдалось добре відпочити,  налаштуватись на старт, та опрацювати всі помилки які виникли у перший день змагань.  У підсумку дві перемоги та одне срібло. Радзінський Вадим у запеклій боротьбі зміг вирвати перемогу, а от лідер команди Маркулинець Олег з легкістю і великим запасом здобув перемогу у своїй віковій категорії. Серед юніорів великі надії були покладені на Лофердюка Андрія який мав хороші шанси на подіум. Напружена гонка, протягом 5 кіл Андрій не міг відірватись від свого суперника, а в кінці останього кола Андрюша програв позицію та у підсумку фінішував на другій позиції!

Також до копілки команди каплуло дві “деревяні медалі” якій здобув Біша Олександр – хороший результат після довгої перерви через травму.

Зараз спортсмени розпочинають підготовку до наступного сезону, який обіцяє бути ще більш результативним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *